Pronájem elektrocentrály. Vyplatí se to?

Jistě už jste slyšeli, že firmy mají záložní zdroje. Mají je pro případ, že by vypadl proud nebo očekávali výpadek proudu, ale i přesto potřebují firmy pracovat dále. Pokud by se zastavila například výroba, tak firma přijde o velké finanční zisky, a to by byla škoda. Zvlášť pokud máme tu možnost zapůjčit si elektrocentrálu a díky tomu mít v záloze elektřinu.

150-01 (2)

Skvělý přístup a pronájem elektrocentrál ATS od firmy Valeon Vám zajistí kvalitu a skvělý přístup. Zaměřují se na půjčování těchto strojů hlavně firmám, které potřebují zajistit provoz proti výpadkům elektřiny. Mohou Vám ji půjčit, ale můžete si ji i koupit! Pokud nechcete neustále domlouvat termíny, na které potřebujete dovézt a zprovoznit tento skvělý přístroj, tak si můžete stroj zakoupit. Samozřejmě, že to není levná záležitost, ale kdybyste přišli o zisky, tak to bude nákladnější. Na jejich stránkách si můžete porovnat klady a zápory nákupu.

IMG_20181115_091926


Jedním z kladů je: servis od profesionálů, zátěžové testy, záruka po celou dobu, možnost automatického startu a vypnutí, možnost výměny výkonu, nemusíte mít kvalifikovaný personál (vše Vám zajistí personál od firmy, která Vám elektrocentrálu prodá), vzdálená správa a kontrola stroje. Pokud byste si stroj pouze pronajali, tak Vás mohou čekat nemilé nevýhody. Mezi ně patří: drahá počáteční investice, drahé zátěžové testy, nevymění Vám slabší elektrocentrálu za silnější, nemohou vzdáleně stroj spravovat a kontrolovat.
Pokud byste i přesto měli zájem pouze o pronájem, tak není problém! Prvně se s Vámi sejde někdo z firmy, obhlídne si místo, kde by měl být přístroj umístěn a zkonzultuje s Vámi všechny možnosti. Pronajmutí není nijak náročné. Stačí, když zkontaktujete firmu a oni se Vám jistě brzy zpět ozvou. Můžete se jich zeptat na jakékoliv dotazy a nesrovnalosti a díky tomu si ujasnit, s jakou firmou jednáte.

2/5 - (2 votes)