Kabelka s třásněmi to jistí

Máte někdy pocit, že když vezmete motorovou pilu, půjdete do lesa, podříznete strom a přinesete jej vcelku domů, bude daleko jednodušší, než obdarovat vlastní dospívající dceru u příležitosti jejích narozenin dárkem, který by se jí alespoň trochu líbil?
Tak to máte svatou pravdu! S pubertou svých dětí můžete jen jedno: přežít! Ale to nic nemění na tom, že datum jejích narozenin se kvapem blíží. Co takhle kabelka s třásněmi?

kabelka s třásněmi

Je to jen nápad, ale napadlo Vás přece už tolikrát, jak rozdílné názory na věci máte? A co se týče vkusu, tak o tom není potřeba ani mluvit! Vy byste si nikdy takovou kabelku s třásněmi nekoupila? Tak to je přesně to pravé pro Vaši dceru!

Určitě uspějete.
Víte, všechno je o vkusu a v případě Vaší dcery také o jistém druhu revolty! Máte Vy snad kabelku s třásněmi? Nemáte. Protože jste ještě nepřišla na to, že může být elegantní. Nebo proto, že Vám vadí, když se něco na kabelce hýbe, když jdete. Důvody mohou být rozmanité.
Ale jako dárek k narozeninám pro Vaši dceru, která prožívá tak složité období přeměny dívky v ženu, to může být právě ten dárek, který rozjasní její tvář radostí a spokojeností! A to hned ze dvou důvodů.

  • Ona bude mít něco, co ve svém šatníku nemáte Vy!
  • Bude mít kabelku s třásněmi, která právě letí!

Víte, jak Vás v tu chvíli bude zbožňovat za to, že jste nedala na svůj vkus, ale na to, co by se mohlo doopravdy líbit jenom jí?
Pravda, zbožňování brzy přejde, protože se vyskytnou další neshody. Ale to tak v tomto nevyzpytatelném období jinak být ani nemůže. Ale pro ten okamžik radosti v dceřiných očích a po dlouhé době upřímné objetí ze strany dcery si budete ještě dlouho pamatovat! A to za to stojí!

kabeličky

Možná začnete o kabelce s třásněmi uvažovat i Vy!
Když se ale vrátíme do momentu, kdy jste vybírala své dceři dárek, nenapadlo Vás, že byste i Vy mohla vyzkoušet kabelku s třásněmi, která by se Vám hodila ke sportovnímu oblečení, ale také k oblečení, které běžně používáte do práce? Podzim a jaro je k takové kabelce úplně ideální!

3.7/5 - (3 votes)